Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowa trasa Marszu Równości w Lublinie. Wystawa militariów już nie przeszkodzi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2019 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Pięknie PiSowska neokomuna, wzorem Bieruta i Stalina, podzieliła Polaków. Kto inny nauczył nas tak szczekać na siebie nawzajem? Dlaczego tak nienawidzicie innych ludzi? Bo pan z ambony tak powiedział? Bo straszą Was że 500+ zabiorą? Niektórzy zachowują się jak darmowe ZOMO władzy - deklarują, że zatłukliby drugiego człowieka, bo dobry Pan, który kupił ich za ich własną forsę, powiedział że TAMCI są źli. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe czy w tym roku prezydent miasta znów zabroni marszu , żeby potem sąd jego decyzję unieważnił. To taki typowy "dupochron" urzędniczy, swoja drogą PiS to już wiadomo, że cały świat jest jego wrogiem, włączając środowiska lgbt, ale PO? ciągle w rozkroku, niby są nowocześni ale marszu zakazuje, liberalni ale związkom partnerskim nie, można mnożyć wiele przykładów, może by się zdecydowali w końcu a nie patrzyli w która stronę leci koniunktura, żeby się załapać na trend bo "trend is your friend"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czuby, na Czuby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamietajcie sobie moje raczej nie moje słowa. Murzyni z lpgtdi murzyn skończył murzyn może odejść. obserwujcie co się dzieje z tym ruchem lpg na zachodzie. Macie jeszcze czas ładnie wszystkich przeprosić, je,nąć te teczowe sztandary na ziemie i przestać dawac się manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno mnie zastanawia: dlaczego wśród lewicowców nie ma żadnego przedstawiciela nauk ścisłych lub przyrodniczych? Same tuzy intelektu po socjologiach, politologiach, filozofiach i takim czymś jak europeistyka lub innym dziwactwie rodem z wydziałów humanistycznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Manifestacja ma przejść przez ul. Lipową, Narutowicza, Głęboką, Sowińskiego i Al. Racławickie" - To chyba najkrótsza trasa marszu równości, i dobrze, bo coś wcześniej mówili, że chcieli 3 godziny łazić. Z takiej trasy jak tutaj zaprezentowana to góra godzinkę całe wydarzenie potrwa. "Według deklaracji organizatorów pochód ma być upomnieniem się „o prawa osób LGBT+, ale także mniejszości etnicznych, narodowościowych oraz innych osób skazanych na wykluczenie społeczne”." - bzdury kompletne, upominają się tylko, żeby nie powiedzieć wyłącznie o LGBTQ+, a w ogóle co ma wspólnego manifestowanie odmienności preferencji seksualnej z bezczeszczeniem symboli religijnych, wycieraniem sobie gęby świętą symboliką i rażące atakowanie katolików, profanowanie tekstów biblijnych, które są wyrwane z kontekstu? Wy chcecie tolerancji jak sami agresywnie stosujecie politykę wkładania kija między szprychy. Rok temu nie oszczędzili nawet godła Polski - umieścili orła bielika na tęczowym polu, a nawet zepsuli herb Lublina przedstawiając koziołka na tęczowym tle. To oni prowokują, a nie ci, którzy ich wyzywają. Ludzie ich wyzywają dlatego, że dają jasny przekaz, że mają tego dość i nie chcą żadnego marszu równości. Mówili coś, że chcieliby zagrać hymn Polski w Lublinie tym razem. Nie wiem do czego mogą być zdolni ale zauważmy, że jest to 28 września, czyli 2 tygodnie przed wyborami, cholera wie co im strzeli do głowy by sprowokować. Ja tradycyjnie NIE IDĘ, bo nie mam zamiaru się denerwować, a jak mnie coś wkurzy to jestem osobą wybuchową i sobie nie pozwalam. Nawet jeśli prezydent wyda decyzję o zakazie marszu równości( co byłoby jak najbardziej słuszne) to pewnie nasze wspaniałe sądy stwierdzą słuszność po tronie tęczowych środowisk lewicowych i zakaz anulują. Paranoja, we własnym mieście nie móc się obronić przed lawiną gnoju, która próbuje na nas spaść. Byłoby świetnie jakby koniec końców i tak z tego marszu nic nie było albo było tak jak w Zabrzu, że jeden chłop poszedł i tyle, bo się okazało, że uczestnicy nie dojechali, nawalili z organizacją. Apeluję jednak o rozsądek i zachowanie spokoju, nie dajmy się sprowokować, oni tylko na to czekają, by później zrobić z siebie ofiary a media miały używanie i te Polskie i te zagraniczne, że Lublin to drugi Białystok, że tu faszyzm i skrajna nietolerancja, reżim jak na Białorusi. Im bardziej się emocjonujemy tym bardziej ich to nakręca, najlepiej by było aby tego dnia na tychże ulicach, którymi ma przejść marsz równości nie było nikogo, zostańcie wszyscy w domach, ewentualnie na balkonach porozwieszać jakieś szmaty i na nich hasła przeciwne tęczowemu szaleństwu. Oni szukają gapiów, jak zobaczą, że nikt się na nich nie patrzy, nikt tym nie interesuje to odpuszczą albo w drugą stronę, jeśli tak się nie da, to wszelkimi legalnymi sposobami można utrudniać przeprowadzenie tej manifestacji - trąbkami, gwizdkami, kołatkami, można zrobić także małego śmigusa-dyngusa, bo przecież tęcza kojarzy się z deszczem albo zagłuszać także muzyką disco-polo i hip-hopem, bo tych gatunków muzycznych tęczowi nie lubią. A najlepiej doprowadzić do tego, żeby uczestnicy tego marszu sami byli zniechęceni tym wydarzeniem i nie widzieli w nim sensu, można także rozśmieszyć policję, niech mają chłopaki przynajmniej frajdę z tego jakiej błazenady muszą bronić. Czyli sposoby są dwa - albo cisza jak makiem zasiał i nikogo nie ma na ulicy, pustka albo przeciwnie będzie głośno i radośnie, będzie to najbardziej porąbana impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygam tęczą. Dość mam tego LGTDI czy jak to się tam nazywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery same się wykluczają ze społeczeństwa, a potem jeszcze 'upominają się o prawa'. Co za banda niekumatej gimbazy. W domu u siebie pedałować na rowerze stacjonarnym i po problemie. Do tej pory tak było i nikomu nie przeszkadzaliście. Nagle pochodów się zachciało, bo jacy to oni pokrzywdzeni i współczuć im trzeba. Do specjalisty, a nie na pochód, psia mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy tego typu "imprez" w mieście i już! Wychodząc z dzieckiem na spacer nie mam ochoty oglądać dewiacji, irracjonalnych zachowań, wyimaginowanych problemów, bo my borykamy się z zupełnie innymi sprawami. Zostańcie sobie w domach i tam promujcie swoje zachowania - NAS NIE ZMIENICIE I NASZYCH POGLĄDÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez te cioty w rurkach nie potrafia butow zawiazac, wtkolejency spoleczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu beda wmawiac ludziom ze siurdak ubabrany w gównie to cos normalnego. Choroby roznosza, smród i syf. Ta ich tolerancja i rownouprawnienie jest porażajace. Matka z ojcem siedzi i płacze ze taki wynalazek wychowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu na kontrmanifestacji przeciwników Marszu modlitwy będą przeplatane bluzgami? "Zdrowaś Mario łaskiś pełna, ZAAAWSZEEE I WSZĘDZIEEE POLICJAAA JEEEBANA BĘDZIEEE!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rząd oficjalny, system totalitarny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam te wypociny i staje się dla mnie oczywiste, dlaczego Lubelszczyzna jest jednym z najbiedniejszych regionów Europy. Skoro tylu imbecyli tu siedzi i ma głos, skoro brakuje elementarnej wiedzy, poszanowania innego cżłowieka, skoro chamstwo zaczyna być cnotą, a brak zrozumienia czegokolwiek zaletą, to ten region z takimi kadrami nie może liczyć na nic innego, jak tylko zaoranie. Podniesie się wówczas średnie IQ w całym kraju. Piszecie na zasadzie: "nic nie wiem, to się wypowiem". Zgroza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień bez artykułu o zboczeńcach dla lewackiego Dziennika Wschodniego to dzień stracony. Stop dewiacjom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w sprawie parad pedofilów czy tam tych panów w czarnych sukienkach ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby LGBT zamiast tracić czas w tych śmiesznych pochodach powinni stanąć w kolejce do rejestracji do psychiatry ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zwiozą ich autokarami? Czy znowu będą bezczelnie znieważać najświętsze symbole katolików ?
 Jakie symbole ?? Ksiądz pedofil czy rzygający na ołtarz to nie przeszkadza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie przyjdę popatrzeć..lubię się pośmiać z głupoty kogoś kto tą głupotę publicznie okazuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zignorować dewiantów.... nie reagowac niech sobie przejdą i po sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...